Duše v obrazech

Energetické obrazy

Dodejte svému prostoru jedinečnou energii obrazu. Každý obraz je malovaný ve stavu Delta. Tedy ve stavu, kdy se přímo dostávám do příčin blokád a zakresluji energie barev tak, aby se blokády uvolnily a zharmonizovaly. Po té působí nejen na vás a na každého v místnosti, ale i na samotné prostředí, které harmonizuje. 

Obrazy jsou malovány 5ti fázově. To znamená, že při každém otočení působí na něco jiného, dle toho, co momentálně řešíte. Pokud se vám přestane líbit obraz v dané poloze, stačí ho pootočit právě tak, jak to cítíte. 

K obrazům dostáváte rozbor, na co právě daná fáze zaměřuje. Dále návod, jak s obrazem pracovat pomocí meditací, skrz které obraz dostáváte odpovědi na své trápení. Prostřednictvím obrazu se propojujete se svou duší i se svými průvodci. 

Některé obrazy jsou také malovány s určitým zámerem na přitahžení miminka či hojnosti. Jsou v nich zakreslené symboly na posílení obrazu a jsou malovány s esenciálními oleji přímo pro daný záměr. 

Rodinné obrazy

Tak jak žijeme v domácnostech, nebo sdílíme spolu životy, čas, tak na sebe působíme. Učíme se a přijímáme se. K posílení, propojení v rodině vznikly rodinné obrazy. Pomáhají jednotlivcům, ale i celé rodině k podpoře, pochopení, přijetí situací, zkušeností i vlastností jednotlivců.

Každá rodina má svůj symbol, který je malován tak, aby působil na všechny. Každý člen rodiny má své místo v obraze a zároveň tak energeticky každý působí na každého (každé umístění má svůj důvod). Popis obrazu a jak s ním pracovat je součástí obrazu. Rodinné obrazy maluji na plátno o roměru 80x120 cm. Nebo pak jednotlivě dle domluvy každého člena zvlášť. Každý tak může mít svůj osobní obraze v pokoji, nebo  mohou být obrazy pospolu.  

Cena rodinného obrazu je 15.000,- (je možno na 2 splátky) 

Kategorie
Vyhledávání
Obraz dodává rovnováhu do každé situace, přináší nadhled, uvědomění, smysl…
Ganéša je symbol úspěchu, síly, nadhledu. Je vzýván za účelem…
Anděl hojnosti odnáší vše, co vám brání k hojnosti ve…
Dovolme si přijmout hojnost do našeho běžného života, hojnost zdraví,…
Společná cesta Plátno - pastel - prodán, pokud máte zájem…
Mandala 5 elementů Plátno . pastel 40x40 Harmonie ve všech…
Plátno - akryl 40x40 Prosazení si sebe sama, projasnění překážek…
Otevření třetího oka Plátno - akryl Tento obraz rozpouští bloky…
Obraz k dispozici
Transformace Plátno - akryl 40x40 Abychom své myšlenky a činy…
Obraz k dispozici
Probuzená Víra - Plátno - pastel Tento obraz nám zvyšuje…
Nový směr Plátno - akryl 40x40 V životě máme mnoho…
Oko do Vesmíru (Boží oko) Plátno . akryl 40x40 Oko…
Mandala, neboli léčivý kruh je plný sluneční energie. Roztáčí srdeční…
Obraz je k dispozici
Osvobození ženy Plátno - akryl 40x40 Každá duše má v…