Shamballa

Znáte město jménem Shamballa? 😇
Tak si představte…
Místo plné světla, lásky, klidu, radosti a tepla. Místo, které je domovem světelných bytostí, víl, andělů, Nanebevzatých mistrů.
Bytosti tohoto místa se touží s námi setkat, provést nás životem na Zemi, ukázat nám krásy života a naleznout cestu k sobě – k lásce.
Při spojení této energie se vám mění život před očima. Najednou vidíte svět z jiného pohledu. Získáváte spojitosti mezi všedními „obyčejnými“ věcmi, situacemi, dny…
Energie Shamballa se rozděluje dle symbolů, dimenzí a hlavně doby, kdy byla stažena. Každá je pak zaměřena na trošku něco jiného, je razantnější a rychlejší v účincích.
Shamballa 1024 je léčebný systém, který pracuje s Nanebevzatými Mistry jako je Saint Germain a Průvodcem Joellem.
Zahrnuje 1024 symbolů, které jsou předávány do aury postupně. Shamballou nejde léčit to, co je karmicky dané (na to je ale dobrá Kundalini Reiki), nebo co je v pokročilé či v konečném stádiu. Harmonizuje vše, co harmonizaci potřebuje. Rozpouští minulost, pocity viny, přináší velké životní změny. Co je myslím, že nejdůležitější pracuje od shora dolů, zevnitř ven. Proto nejvíce při Shamballe duchovně rosteme. Obrací doslova život. Především pracuje se srdeční a korunní čakrou a třetím okem. Léčí láskou, vděčností a pokorou. Osobně bych řekla, že Shamballa léčí duši k návratu lásce a pochopení. Osobně jsem začala život vnímat úplně jinak. Najednou jsem viděla veškeré spojitosti mezi situacemi a „všedními“ okamžiky. Dny dávaly smysl a kolem mně bylo vše v symbolech, které jsem viděla, cítila a věděla, co mi říkají. Převzala jsem zodpovědnost sama za svůj život a za své činy. Začala jsem vnímat krásu ve všem, začala vidět víly, skřítky a bytosti přírody.
Otevírá se kanál komunikace k jemně hmotným světům.
Nejvyšší Shamballa pracuje přímo s energií Ježíše Krista, Buddhy a Melchizedeka. Vnímám ji jako rozšíření a silnější energie.. ne vždy je na ni člověk připravený, ale za to rychle reaguje… je to taková nástavba základu, ale pracuje se na růstu a poznání sama sebe.. mění se zde hodně vnímání času a prostoru.. dokáže se více ponořit sami do sebe a rychleji se koncentrovat. Při práci s touto energií se dostávám do theta napojení, ve kterém jsou vidět vhledy.

Chcete se naučit pracovat s touto energií? Energie se přijímá ve 4 zasvěcení (Kristova v 1 zasvěcení). Pro více informací mi napište mail na tessen@dusevobrazech.cz. Veřejně zasvěcení nenabízím, pracuji pouze individuálně a provádím vás celým procesem a učením. Zasvěcení je možné přijímat i na dálku.

Komentáře