Večer s kresbou 

                            -

Poznejte své podvědomí

Večer s kresbou je dočasně zrušen - děkuji za pochopení

Setkání na živo v Hošťce

Přijďte se poznat prostřednictvím čmárání, malování, barev a symbolů.

Každý večer se koná v centru Mája v Hošťce u Štětí od 17.00- 19.00. 

S sebou - pohodlné oblečení, uzavřenou lahev s vodou, blok s čistými papíry (bez linek, loga, děr), pastelky, obyčejnou tužku, ořezávátko.  

Chci přijet do Hošťky za 200,-

Témata a termíny živých večerů

Plánujete si rádi čas? Nezapomeňte si poznamenat i tyto termíny.  Termíny jsou vždy pro živá setkání v Hošťce a maximálně  pro 10 lidí.  Pokud tedy máte zájem o téma a víte, že daný den můžete dorazit, doporučuji rezervaci místa už teď! 

Chci rezervaci místa už teď!

Večer s kresbou online

Jste z daleka, nemůžete přijet v daný termín a přesto byste se rádi zúčastnili? 

Mám pro vás večer s kresbou ONLINE se záznamem. 

Vyberte si téma, zarezervujte si den a hodinu. Budu se věnovat pouze vám a pošlu i záznam. Dostanete na mail PDF s textem k danému tématu. Budete se moci k daným úkolům vracet a pracovat na sobě. 

Témata jsou přístupná vždy v daném týdnu před živým setkáním.

Mám zájem o individuální hodinu za 500,-
Děkuji Míšo, za včerejší skvělý večer s kresbou. Moc mi to pomohlo, pročistilo se co mělo a wau. Měla jste to krásně vedené a jste velmi inspirativní žena. Máte bohaté informace a krásně a pravdivě vše umíte vysvětlit. Jsem ráda, že jsem Vás poznala, a těším se někdy na další večer. Přeji všem, aby zažily Váš krásný seminář, kreslení je skvělá příležitost jak více porozumět tomu co se nám děje, podpořit co potřebujeme, a jsem velmi vděčná, že to předáváte dál. Přeji mnoho úspěchů a posilujících obrázků.
Veronika SunmaraiMasérka, meditace