Michaela Sasková

TESSENA

Kdo jsem?

Jsem bytost, která se dlouho hledala. Vše, čemu jsem věřila, vše, co jsem od mala viděla, slyšela bylo shazováno do světa fantazie a přeludů.  To mi ubližovalo a trpěla jsem nejtěžší formou atopického ekzému, migrén, zvětšenou štítnou žlázou.  Žila jsem v opakovaném vzorci svého rodu - být oběť. 

22.8.1986 jsem dostala jméno Michaela, později jsem přijala během křtu jméno Magdalena.

Jsem maminka čtyř dětí ( 16 ti letý autista Lukáš, 7 ti letá Barborka, 5 letý Samuel, 3 letý Sebastián). Rodinu s námi tvoří ale i další duše. Psi, koně, kočky, slepičky, králíčci, želvy, varani, hadi.

Má duchovní cesta začala již v 6 ti letech, tehdy jsem zkoušela astrálně cestovat. Bohužel se mi cestování podařilo a na tolik mě vyděsilo, že jsem si vše zablokovala. Tento kanál jsem si otevřela až  v 18 ti letech, kdy jsem se dostala do rukou terapeutky, díky které jsem poznla umění meditací. Tenkrát mi říkala, že mám dar léčit rukama - nechápala jsem. Jak to myslí?

Meditace mi pomáhaly zklidňovat ohnivou energii, se kterou jsem neuměla pracovat. Měla jsem pocit, že nepatřím do svého těla a tak jsem raději trávila dny mimo tělo - v astrálu. 

Uplynulo pár let a následkem životních situací jsem se dostávala k lidem, kteří ve mně probouzeli mou energii a ukazovali mi cestu dál. 

V době, kdy jsem se rozhodla svůj život zcela změnit jsem potkala člověka, který mě seznámil s terapiemi. Po pár absolvovaných sezeních, kde jsem si odblokovávala emoční traumata, jsem cítila, že žiji.

Snad poprve v životě volně a svobodně.  Můj život se proměnil k nepoznání. Cítila jsem lehkost, štěstí, vnitřní spokojenost. Během dvou týdnů jsem dala výpověď v zaměstnání a se synem se odstěhovala od rodiny do Prahy. 

Praha byla můj velký krok do neznáma, ale zároveň krok k sobě. Absolvovala jsem kurzy masáží a začala postupně masírovat, také jsem začala malovat automatickou kresbou, měla jsem vhledy o lidech, věděla jsem, jak se cítí, co prožívají, co prožili. Začal můj duchovní koučink. Intenzivní výcvik, který trval 3 roky. 

Vnitřně jsem ale cítila, že jsem v Praze pouze přechodně, ikdyž jsem byla šťastná, volala mě změna. Ta se dostavila během pár měsíců.

A já si dalším krokem do neznáma, tentokrát již  po boku mého muže splnila sen o životě, který žiji.  

Mou praxi a zkušenosti z terapií, rozborů a obrazů jsem vložila do kurzu Kresba Duše. 

 

 

 

Moje rodinka
S mou duchovní sestrou
Na šamanském výcviku

Jaká je má kvalifikace?

Dlouho jsem tvrdila, že nepotřebuji být zasvěcená, abych mohla pracovat se svou vnitřní energií. Ovšem mé první zasvěcení do Kundalini Reiki mi otevřelo naprosto úžasný svět plný zázraků, lehkosti a volnosti. Jsem moc vděčná, že jsem se na tuto cestu vydala.

Za léta svého duchovního studia jsem absolvovala mnoho kurzů, seminářů a workshopů.

Jaká je má kvalifikace?

 • Mistr a učitel Reiki
 • Mistr energetických systémů (Shamballa, Řád kněze Melchizedeka, karmické Reiki, Ra Sheeba, Kundalini Reiki, Reiki, aj.)
 • Praktikant automatického písma (chanelling)
 • Praktikant emočního odblokování (EFT a Faster EFT)
 • Celostní terapeut a kouč (kvantování, biohecking, biotronika, psychosomatika)
 • Mistr NLP
 • Šamanský výcvik
 • Tři roky jsem v Praze pořádala pravidelné semináře automatické kresby
 • Vykládala jsem karty pro Věštírnu Květy Fialové.
 • Mám za sebou tři úspěšné prodejní výstavy obrazů duše.
 • Nyní opět pořádám živá setkání Večer s kresbouKouzelné pastelky pro děti i dospělé
 • Při úplňku pořádám kakaové ceremonie 
 • Lektoruji vzdělávací semináře pro pěstouny
 • Pořádám zážitkové víkendy

Mým posláním je pomáhat druhým

Každý z nás prochází v životě útrapami a situacemi, kdy se mu nevede nejlépe. V bludném kruhu trýznění se ale nemusíme motat navždy. Pomohla jsem stovkám lidí – a pomohu i vám!

800+ spokojených zákazníků

Více než 10 let praxe

Autorka kurzu Kresby duše

Spolupracuji s organizací D8

Jsem externí celostní terapeut pro organizaci, která doprovází pěstounské rodiny. Lektoruji vzdělávací semináře.

Svěřte se mi

Napište mi, co vás trápí. Společně přijdeme vašim potížím na kloub!

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.
Tento formulář je chráněn službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajůSmluvní podmínky společnosti Google.