Michaela Sasková

Váš průvodce života

Kdo jsem?

Mám mnoho jmen, mnoho tváří. 

22.8.1986 jsem dostala jméno Michaela, později jsem přijala během křtu jméno Magdalena.

Jsem maminka čtyř dětí. 

Má duchovní cesta začala již v 6 ti letech, kdy jsem zkoušela astrálně cestovat. Bohužel se mi cestování podařilo a na tolik mě vyděsilo, že jsem si vše zablokovala. Tento kanál jsem si otevřela až  v 18 ti letech, kdy jsem se dostala do rukou terapeutky, díky které jsem poznla umění meditací. Tenkrát mi říkala, že mám dar léčit rukama - nechápala jsem. Jak to myslí?

Uplynulo pár let a následkem životních situací jsem se dostávala k lidem, kteří ve mně probouzeli moji energii a ukazovali mi cestu. 

Stačila jediná absolvovaná terapie – a můj život se proměnil k nepoznání. Cítila jsem lehkost, štěstí, vnitřní spokojenost. Během dvou týdnů jsem dala výpověď v nenáviděném zaměstnání a se synem se odstěhovala od rodiny do Prahy. Po letech nejistoty a strachu jsem se začala žít životem, po kterém jsem vždy toužila. Vánoce byly za rohem, na zem se snášel první sníh. A já byla volná. Konečně svobodná.

 Příroda a její nespoutaná síla mě fascinovala od dětství. Milovala jsem vodu i oheň, promlouvala jsem ke stromům a kamenům.

 

800+ spokojených zákazníků

Více než 8 let praxe

Autorka originální metody

Začala jsem žít svůj sen

V osmnácti letech jsem začala aktivně meditovat, navštěvovala jsem semináře o emočním odblokování. Později jsem terapií EFT sama prošla, osvobodila jsem své vnitřní Já – a vydala se za svými sny. Každý člověk si v životě projde zkušeností, která jej obohatí, donutí přehodnotit zaryté postoje. Pro mě byl zlomem okamžik, kdy zemřela má duchovní učitelka – jen týden poté, co mě naučila automatické kresbě.

Začala jsem vidět do duše lidí blízkých i neznámých. Zjevovaly se mi jejich útrapy, prožívala jsem s nimi jejich starosti – a technika automatické kresby mi dovolila najít řešení jejich potíží. Léta usilovného studia duchovních technik a nauk vykrystalizovala v metodu Rozboru dušeOd roku 2012 se duchovnímu koučinku a terapii věnuji na plný úvazek, pro své zákazníky tvořím meditativní obrazy duše.

Svým klientům pomáhám plnit sny, zbavit je vnitřního strachu a nejistoty. Absolvuji s nimi stejnou cestou, kterou jsem kdysi prošla i já sama. Cestu, díky které se vyplnil i můj dávno zapomenutý dětský sen.

Jaká je má kvalifikace?

Za léta svého duchovního studia jsem absolvovala mnoho kurzů, seminářů a workshopů. Jaká je má kvalifikace?

  • Mistr a učitel Reiki
  • Mistr energetických systémů (mj. Shamballa, Řád kněze Melchizedeka, karmické Reiki, Ra Sheeba, )
  • Praktikant automatického písma (chanelling)
  • Praktikant emočního odblokování (EFT a Faster EFT)

Tři roky jsem v Praze pořádala pravidelné semináře automatické kresby, vykládala jsem karty pro Věštírnu Květy Fialové. Mám za sebou tři úspěšné prodejní výstavy obrazů duše.

Mým posláním je pomáhat druhým

Každý z nás prochází v životě útrapami a situacemi, kdy se mu nevede nejlépe. V bludném kruhu trýznění se ale nemusíme motat navždy. Pomohla jsem stovkám lidí – a pomohu i vám!

Svěřte se mi

Napište mi, co vás trápí. Společně přijdeme vašim potížím na kloub!

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů