Michaela Sasková

Váš průvodce života

Kdo jsem?

Stačila jediná absolvovaná terapie – a můj život se proměnil k nepoznání. Cítila jsem lehkost, štěstí, vnitřní spokojenost. Během dvou týdnů jsem dala výpověď v nenáviděném zaměstnání a se synem se odstěhovala od rodiny do Prahy. Po letech nejistoty a strachu jsem se začala žít životem, po kterém jsem vždy toužila. Vánoce byly za rohem, na zem se snášel první sníh. A já byla volná. Konečně svobodná.

Narodila jsem se v letní večer roku 1986. Rodiče mě pojmenovali Michaela, po kmotřence jsem dostala jméno Magdalena. Příroda a její nespoutaná síla mě fascinovala od dětství. Milovala jsem vodu i oheň, promlouvala jsem ke stromům a kamenům.

Už tehdy jsem měla svého prvního velkého učitele, svého tatínka. Předčítal mi z knih o čakrách a lucidním snění. Učil mě meditacím a astrálnímu cestování. Každý večer jsme spolu psali, co krásného nám den do života přinesl. Měla jsem jediné přání: Toulat se po lesích, vykládat karty a pomáhat lidem v duchovním rozvoji. Věděla jsem, že právě to mě učiní šťastnou až do konce života.

800+ spokojených zákazníků

Více než 8 let praxe

Autorka originální metody

Začala jsem žít svůj sen

V osmnácti letech jsem začala aktivně meditovat, navštěvovala jsem semináře o emočním odblokování. Později jsem terapií EFT sama prošla, osvobodila jsem své vnitřní Já – a vydala se za svými sny. Každý člověk si v životě projde zkušeností, která jej obohatí, donutí přehodnotit zaryté postoje. Pro mě byl zlomem okamžik, kdy zemřela má duchovní učitelka – jen týden poté, co mě naučila automatické kresbě.

Začala jsem vidět do duše lidí blízkých i neznámých. Zjevovaly se mi jejich útrapy, prožívala jsem s nimi jejich starosti – a technika automatické kresby mi dovolila najít řešení jejich potíží. Léta usilovného studia duchovních technik a nauk vykrystalizovala v metodu Rozboru dušeOd roku 2012 se duchovnímu koučinku a terapii věnuji na plný úvazek, pro své zákazníky tvořím meditativní obrazy duše.

Svým klientům pomáhám plnit sny, zbavit je vnitřního strachu a nejistoty. Absolvuji s nimi stejnou cestou, kterou jsem kdysi prošla i já sama. Cestu, díky které se vyplnil i můj dávno zapomenutý dětský sen.

Jaká je má kvalifikace?

Za léta svého duchovního studia jsem absolvovala mnoho kurzů, seminářů a workshopů. Jaká je má kvalifikace?

  • Mistr a učitel Reiki
  • Mistr energetických systémů (mj. Shamballa, Řád kněze Melchizedeka, karmické Reiki, Ra Sheeba, )
  • Praktikant automatického písma (chanelling)
  • Praktikant emočního odblokování (EFT a Faster EFT)

Tři roky jsem v Praze pořádala pravidelné semináře automatické kresby, vykládala jsem karty pro Věštírnu Květy Fialové. Mám za sebou tři úspěšné prodejní výstavy obrazů duše.

Mým posláním je pomáhat druhým

Každý z nás prochází v životě útrapami a situacemi, kdy se mu nevede nejlépe. V bludném kruhu trýznění se ale nemusíme motat navždy. Pomohla jsem stovkám lidí – a pomohu i vám!

Svěřte se mi

Napište mi, co vás trápí. Společně přijdeme vašim potížím na kloub!

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů