Terapie

"Pro jeden strom, nevidíme les." 

Naším příchodem na tento Svět, naše cesta nezačala, ale pokračuje. Narodíme se do rodiny, která má již nějakou historii (programy, tíhu) i my sami máme ve své duši uložené kódy, které nám přitahují do cesty lidi, zkoušky, pochopení, reakce. Vše je propojené. Tudíž je důležité, jaký zvolíme přístup... 

Můžeme se ale také ocitnout v bodě, kdy se sažíme cokoliv změnit. Cítítme, že potřebujeme změnu, ale vlastně ani nevíme, jak ta změna vypadá.  Jak se tedy má stát tak, abychom byli spokojeni?

Žít život v lehkosti, pochopení a v sounáležitosti...

  Jak na to? Zaměřme se  na to, co vnímáme sami v sobě. Co cítíme. Většina lidí se stále dívá na to, co vidí okolo sebe.

A myslí si, že pokud změní to, co vidí, bude se cítit lépe....

 Jenže... pokud děláme věci vědomě a ovládá nás naše nitro, nic nezmůžeme... tudy cesta ven není..

Cesta ven, je návrat do naší hluboké podstaty. 

Jedině tehdy, pokud rozluštíme, čí život a emoce vlastně cítíme....(čí? jako že žiji život někho jiného? Ano... mnohdy přijímáme názory, přesvědčení i emoce jiných lidí a na záladě toho se pak chováme, jednáme, rozhodujeme se)...  dokážeme se odprostit od programů naší mysli, od převztaých vzorcích z rodové linie nebo z minulých životů.. a tím dojde k uvolnění nejen po emoční stránce, ale i fyzické.

A následně po té, začne naše energii fungovat v lehkosti. Staneme se tvůrci svého života.  

Máte odvahu vydat se na cestu do svého podvědomí a vědomě si život tvořit

Jsem zastánce toho, že mysl, duše, energie i tělo jsou propojené. Tudíž volím vždy metodu v rámci celistvosti... Z pohledu čakrových center, úniku energie, přivtělěných energií, ale i programů mysli, zdraví, psychosomatiky a mnoho dalších. 

Pracuji s klienty dlouhodobě. Na první schůzce si váš život rozděíme do určitých oblastí a emocí - pozitivních i negativních a následně si řekneme, co je pro vás pritoritní řešit. 

Na začátek doporučuji jednou sezení týdně (jde i online). Může být samozřejmě i delší rozestup, nicméně, pokud chcete něco ve svém životě změnit, sezení 1x týdně je potřeba minimálně 4x za sebou, pak tempo můžeme zvolnit.

Během sezeních dostáváte i úkoly. Úkoly jsou sestavené tak, aby i vy sami jste si na svých blocích a myšlenkách pracovali v době mezi terapiemi. 

Kde mě zastihnete?

Telefon

+420 606 062 839

E-mail

tessen@dusevobrazech.cz

Facebook

Duše v obrazech - Michaela Sasková