Jak vám mohu pomoci?

Prvním krokem, jak pomoci sám sobě je,

přiznat si, že potřebuji něco změnit.

Někdy stačí promluvit, někdy otevřít oči,

někdy procítit emoce.

Rozhodněte se pro posun ve vašem životě!

Zamyslete se: Kdy naposledy jste byli opravdu spokojení?

Lidé jsou neuvěřitelně přizpůsobiví tvorové. Zvykneme si na nepohodlí, adaptujeme se na stres. Ranám osudu nastavujeme znovu a znovu otevřenou tvář – nejdříve z donucení, pak ze zvyku.

Malé nepohodlí se mění v problém, z problému se formuje překážka. Blok. Bloky nám brání žít tak, jak bychom opravdu chtěli. Nezáleží na tom, jak pevná je naše vůle. Podvědomí má nad námi převahu – a neváhá ji využít. Nepřítele je nejdříve nutné poznat a přijmout – teprve pak je možné jej ze sebe propustit. Slibuji, že vám pomohu najít příčinu vaší bolesti a sžírajících starostí a jednou provždy je odstraním.

Potřebuji ale i vaši pomoc. Bez vašeho odhodlání zbavit se svých destrukčních návyků to nepůjde.

Jste připraveni být konečně šťastní?

Rozbory duše

Napojením na vaši duši zjistím, jaké máte v životě poslání, proč nemůžete najít toho pravého, jak se sblížit s partnerem i rodinou, co vám brání žít svůj vysněný život. Zjistím příčinu vašich problémů.

To potřebuji

Terapie

Máte kuráž na svých problémech doopravdy pracovat? Pomohu vám vystoupit z bludného kruhu selhání a negativních pocitů. Spokojenost je blíže, než si myslíte.

To potřebuji

Obrazy duše

Obrazy  vznikají v hlubokém delta napojení na vaši duši, energie a celkový karmický vývoj. Do obrazu je zakreslována energie, která veškeré těžké životní situace rozpouští, nebo transformuje na vyšší vibrace. Spolu s obrazem dostáváte certifikát a  návod, jak s ním pracovat, komunikovat a harmonizovat se. Obraz je energetický zářič. Harmonizuje své prostředí.   

Mám zájem

Konzultace

Potřebujete řešit více situací dohromady a nevíte kde začít? Trápí vás vztahy okolo vás a nevíte proč? Zajímáte se o svět energií a chcete se naučit více? 

To všechno a mnohem více můžeme prodiskutovat při konzultaci. 

Kurz Kresba Duše

   Stále hledáte někoho nebo něco, co vám pomůže k vnitřnímu klidu?

    Použijte 8 KROKŮ sebe - poznání

    a buďte svým vlastním učitelem.

Mám zájem

Pomohla jsem mnoha lidem v mnoha životních situacích. Pomůžu i vám.

Perfektní , nečekala jsem, co vše mohou karty ´´prozradit´´ a jak poradit, pomoci.Původně jsem byla trochu skeptická, ale výsledek mě velice překvapil. Doporučuji, protože jsem byla spokojená.
Jitka Rulfová
Míša mi pomohla najít cestu k mému Já, otevřela mi oči. Na svůj život teď pohlížím mnohem lépe. Mám k ní 100% důvěru – její výklady na mou osobu naprosto seděly, dala mi radu, co s mými problémy dělat. Konečně se snažím žít, ne jen přežívat! Míšu určitě doporučuji – má osobní zkušenost je skvělá, její výklady dávají opravdu smysl. Milý člověk,pomáhá najít smysl života.Její práce je velice důležitá v dnešním uspěchaném životě.Její věštby vnímám pozorně a pouštím si opakovaně,aby mi nic neuniklo.Díky radám a čištěním od Míši,se vnitřně cítím o mnoho lépe moc mi pomohla.Velký dík a at se daří na každém kroku.Světlana
Světlana Ulmová
S Míšou jsme řešily můj vztah. Pomohla mi napsat vztahovou pyramidu – s tehdejším přítelem, který ze mě vysával všechnu energii, jsem se nakonec rozešla, i když jsem měla strach, že sama nic nezvládnu. Nedávno ale do mého života vešel muž, který splňuje každý bod sestavené pyramidy 😊 Nechci nic uspěchat, ale snad poprvé v životě cítím, že jde o člověka, se kterým si dokážu představit budoucnost. Děkuji Míše za úžasné rady!
Monika Snozová
Líbí se mi forma doručení rozborů, že si je stáhnu online a navíc v audio podobě. Je velmi příjemné slyšet Váš hlas a je to takové víc osobní, než kdyby to bylo psané v mailu či jinak. Byla jste mi doporučena kamarádkou, že Váš rozbor absolutně vystihnul její situaci, osobnost i vztah k někomu blízkému.Věděla jsem, do čeho jdu dle referencí. Ale když mi přišel první rozbor, brečela jsem u něj, protože podle jména a data narození jste naprosto popsala můj vztah s mužem a dcerou, v čem je problém, co je karmické, a na čem zapracovat. A říkala jsem si, jak to ta paní proboha všechno ví, vždyť nás nezná 😊 Na základě toho sem šla i do dalších rozborů. Rozbory mi pomohly pochopit určité opakující se situace, nepříjemné či rušivé vztahy a vazby s konkrétními lidmi. Když člověk pochopí, může se vztahem pracovat a lépe komunikovat. Děkuji
Irena Vajdíková
Spoustu věcí mi bylo nejasné a nevěděla jsem proč se to tak děje, proč se mi neustále něco opakuje. Pochopila jsem některé situace nebo dění kolem mě, vztahy s lidmi, jak funguje energie a co pro to mám udělat ja sama. Vše se pomalu vyvíjí správným směrem a za co nejvíc bych chtěla poděkovat je můj domov! Cítím se doma konečně dobře. 😊 Děkuji
Dana Soudková

Nejste si jisti, kterou službu zvolit?

 

 Ozvěte se mi. Bezplatně vaši situaci probereme a najdeme vhodné řešení.

Do zprávy prosím uveďte své datum narození. Děkuji

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.
Tento formulář je chráněn službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajůSmluvní podmínky společnosti Google.

Kde mě zastihnete?

Telefon

+420 606 062 839

E-mail

tessen@dusevobrazech.cz

Facebook

Duše v obrazech - Michaela Sasková