Michaela Sasková

TESSENA

Kdo jsem?

Mám mnoho jmen, mnoho tváří.  Ale stále jsem to já. 

22.8.1986 jsem dostala jméno Michaela, později jsem přijala během křtu jméno Magdalena.

Jsem maminka čtyř dětí ( 16 ti letý autista Lukáš, 7 ti letá Barborka, 5 letý Samuel, 3 roční Sebastián). Rodinu s námi tvoří ale i další duše. Psi, koně, kočky, slepičky, králíčci, želvy, varani, hadi.

Má duchovní cesta začala již v 6 ti letech, tehdy jsem zkoušela astrálně cestovat. Bohužel se mi cestování podařilo a na tolik mě vyděsilo, že jsem si vše zablokovala. Tento kanál jsem si otevřela až  v 18 ti letech, kdy jsem se dostala do rukou terapeutky, díky které jsem poznla umění meditací. Tenkrát mi říkala, že mám dar léčit rukama - nechápala jsem. Jak to myslí? Meditace mi pomáhaly zklidňovat ohnivou energii, se kterou jsem neuměla pracovat. Měla jsem pocit, že nepatřím do svého těla a tak jsem raději trávila dny mimo tělo - v astrálu. 

Uplynulo pár let a následkem životních situací jsem se dostávala k lidem, kteří ve mně probouzeli mou energii a ukazovali mi cestu dál. 

V době, kdy jsem se rozhodla svůj život zcela změnit jsem potkala člověka, kter mě seznámil s terapiemi. Po pár absolvovaných sezeních, kde jsem si odblokovávala emoční traumata, jsem cítila, že žiji. Snad poprve v životě volně a svobodně.  Můj život se proměnil k nepoznání. Cítila jsem lehkost, štěstí, vnitřní spokojenost. Během dvou týdnů jsem dala výpověď v zaměstnání a se synem se odstěhovala od rodiny do Prahy. 

Praha byla můj velký krok do neznáma, ale zároveň krok k sobě. Absolvovala jsem kurz masáží a začala postupně masírovat, také jsem začala malovat automatickou kresbou, měla jsem vhedy o lidech, věděla jsem, jak se cítí, co prožívají, co prožili. Začal můj duchovní koučink. Intenzivní výcvik, který trval 3 roky. 

Vnitřně jsem ale cítila, že jsem v Praze pouze přechodně, ikdyž jsem byla šťastná, volala mě změna. Ta se dostavila během pár měsíců. 

Udělala jsem opět další krok do neznáma, ale díky tomu si splnila životní sen. 

 Příroda a její nespoutaná síla mě fascinovala od dětství. Milovala jsem vodu i oheň, promlouvala jsem ke stromům a kamenům. Energii z elementů používám i při své práci. 

V roce 2022- 2023 jsem )úspěšně dokončila Celostní výcvik terapeutů s šamanským přesahem. Jsem Mistr NLP. Mou srdeční záležitostí je kresba duše, které jsem autorkou. 

V současnosti pořádám vzdělávací a zážitkové seminíře, kakaové ceremonie, lektoruji pěstounské rodiny, pořádám Kouzelné pastelky pro dospělé i děti. 

 

Moje rodinka
Moje rodinka

800+ spokojených zákazníků

Více než 10 let praxe

Autorka kurzu Kresby duše

Začala jsem žít svůj sen

V osmnácti letech jsem začala aktivně meditovat, navštěvovala jsem semináře o emočním odblokování. Později jsem terapií EFT sama prošla, osvobodila jsem své vnitřní Já – a vydala se za svými sny. Každý člověk si v životě projde zkušeností, která jej obohatí, donutí přehodnotit zaryté postoje. Pro mě byl zlomem okamžik, kdy zemřela má duchovní učitelka – jen týden poté, co mě naučila automatické kresbě.

Začala jsem vidět do duše lidí blízkých i neznámých. Zjevovaly se mi jejich útrapy, prožívala jsem s nimi jejich starosti – a technika automatické kresby mi dovolila najít řešení jejich potíží. Léta usilovného studia duchovních technik a nauk vykrystalizovala v metodu Rozboru dušeOd roku 2012 se duchovnímu koučinku a terapii věnuji na plný úvazek, pro své zákazníky tvořím meditativní obrazy duše.

Svým klientům pomáhám plnit sny, zbavit je vnitřního strachu a nejistoty. Absolvuji s nimi stejnou cestou, kterou jsem kdysi prošla i já sama. Cestu, díky které se vyplnil i můj dávno zapomenutý dětský sen.

Jaká je má kvalifikace?

Za léta svého duchovního studia jsem absolvovala mnoho kurzů, seminářů a workshopů. Jaká je má kvalifikace?

  • Mistr a učitel Reiki
  • Mistr energetických systémů (mj. Shamballa, Řád kněze Melchizedeka, karmické Reiki, Ra Sheeba, )
  • Praktikant automatického písma (chanelling)
  • Praktikant emočního odblokování (EFT a Faster EFT)

Tři roky jsem v Praze pořádala pravidelné semináře automatické kresby, vykládala jsem karty pro Věštírnu Květy Fialové. Mám za sebou tři úspěšné prodejní výstavy obrazů duše.

Mým posláním je pomáhat druhým

Každý z nás prochází v životě útrapami a situacemi, kdy se mu nevede nejlépe. V bludném kruhu trýznění se ale nemusíme motat navždy. Pomohla jsem stovkám lidí – a pomohu i vám!

Svěřte se mi

Napište mi, co vás trápí. Společně přijdeme vašim potížím na kloub!

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.
Tento formulář je chráněn službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajůSmluvní podmínky společnosti Google.