Kakaová ceremonie

Ceremonie lásky, vděčnosti a splněných přání

Představte si místo, které voní magicky.

Energie je plná lásky, souladu, vděčnosti a zároveň pokory. Místo, kde se plní sny a přání duše. Místo, kde se každý setká sám se sebou. Má pocit, že sem patří, že jeho úkol tady na Zemi je naprosto jasný. Je jasné, že jeho život je cesta. Cesta, kterou si vybral a kterou miluje.

Cítíte to? A teď si představte, že právě toto můžete zažít na vlastní kůži. Doslova prožít tento hluboký zážitek celým svým Duchem.

Propojení, pochopení, úleva, slast, rozkoš, láska, jednota… Tady, je vše v pořádku. Vše dává smysl.

Vydejme se společně na úroveň Bytí. Na úroveň své duše. Společným propojením odhalíme tajemství své duše.

Je zajímavé, jak lidé mají jasno ve svých přáních a záměrech. V momentě, kdy se propojí sami se sebou, se svou duší, se svým Duchem a srdcem, jsou naprosto fascinováni, že přání duše je úplně jiné, než se domnívali.

Po prvotním překvapení přichází pochopení a obrovská úleva. Díky tomu prožíváme nezapomenutelný okamžik, který se nám díky metodám kvantování (hýbaní energie) brzo objeví i v životech.

Jak souvisí kakao s našimi přáními?

Pravé kakao je super potravina, díky které nám do těla proudí mnoho důležitých prvků a zároveň má antidepresivní účinky, to znamená, že uvolňuje stres, napětí, emoce. Odvádí z těla nejen škodlivé látky, ale také těžkou energii.

Díky celkovému prokysličení a prokrvení organismu naše tělo lépe funguje a my se cítíme lehčí a volnější. Dává nám zelenou jak po energetické úrovni, tak po fyzické a dokonce vytváří hormon radosti!

Během ceremonie, kde se ladíme na úroveň našeho srdce, je kombinace rituálně připraveného kakaa doslova magická.

Nechť se dějí zázraky v našich životech. Dovolte si jej prožít!

Termín a informace o nejbližší kakaové ceremonii zde

Komentáře