Místo kočky Satanova Bible

Tenhle příběh je jako vystřižený z hororu. Kdyby mi ho někdo vyprávěl, nevěřila bych. Ovšem stal se. Prožila jsem ho na vlastní kůži. Nikdy jsem ho nezveřejňovala, málokdy vyprávěla a to jen tomu, kdo mě zná, nebo mu mé vyprávění mělo něco dát.

Bydlela jsem se svým přítelem v domečku v Praze. Dům to byl řadový, se sklepem a půdou. Po přistěhování jsem si všimla, že mám půdu zakázanou. Po otevření dveří na půdu jsem viděla stěnu. tmavou pevnou stěnu, přes kterou prostě nešlo projít. Několikrát jsem tam byla dávat sezónní věci. Ale vždy v doprovodu s přítelem, který musel projít přede mnou.

Po 3 měsících bydlení se v noci začaly ozývat z půdy divné rány. Bylo kolem třetí hodiny ráno a nás vzbudily rány, jako kdyby nad námi někdo stěhoval nábytek, neb posouval těžké krabice. Myslela jsem si, že tam řádí myši, nebo kočky, nebo veverka.. Prostě jsem tomu nevěnovala pozornost.

Ovšem rány a hluk z půdy se opakovaly každou noc a to ve stejnou hodinu. Celkem mě to děsilo. Přítel slíbil, že se na půdu podívá. Jediné, co zjistil bylo to, že se tam žádné zvíře dostat nemůže, jelikož domy na sebe navazují a střechu jsme měli poměrně novou, čili střechou by také nic nevlezlo.

Nedalo mi to, sedla jsem si s kyvadlem a pastelkami ke stolu, napojila se na půdu a zjistila, že je tam NĚCO, co u nás v domě nemá být. NĚCO, co nás hodě ovlivňuje. Popsala jsem krabici, ve které to bylo a vyslala s instrukcemi přítele na půdu. Já šla v klidu vařit. CO by tam asi tak mohlo být? Něco z jeho minulosti.. nějaká blbost.. nic mě nenapadalo.

Po dvou hodinách přítel přišel dolů za mnou. Celý bledý.. a říká..“Tak už jsem to našel. Ale já fakt na to zapomněl. Byla to taková klukovina..

????

Vůbec jsem nechápala, CO by to mohlo být?

V ruce držel Satanovu Bibli – snad nějaké jedno z prvních vydání. Prý ji našel v 15 ti letech v nějakém antikvariátu a byl zvědavý, co tam je. A pak na ni zapomněl. Celou dobu s ním byla.

Tak to byl šok i pro mě. To jsem vůbec netušila, že něco takového budu mít doma!

Bibli dal do jídelny na stůl, než se rozhodne,co s ní. Prodat ji nemůže, spálit také ne, jedině darovat. Už to vidím – nechcete Satanovu Bibli? 😀

Večer jsem si sedla do jídelny a koukala na ní úplně mě vtahovala.. vzala jsem si ji do ruky a začala pročítat.. Musím přiznat, že nic „špatného“ v ní nebylo. Naopak mě překvapilo, kolik mouder v ní bylo. Kolik poznání a uvědomění. Ovšem po 10 minutách jsem byla totálně vyčerpaná. Jako kdyby mi brala energii. Usínala jsem. Požádala jsem přítele, ať ji odnese zpět. Požádala jsem anděli o rychlé vyřízení této situace a šla spát. Druhý den přijdu do jídelny a můj křišťál na stole byl prasklý. Křišťál praskne, nebo pukne pokud má kolem sebe hodně negativní energie, nebo čistí energeticky náročné místo. Odnesu ho, dám do vody a vrátím se ke stolu. Zapálím svíčky, šalvěj a na stole leží kocour. Nikdy na stole neležel. Vyhnala jsem ho. Jenže on se tam vracel. Celé tři dny mi léhával na stole. Vůbec jsem to nechápala. A pak mi to došlo. Vždyť tam na tom místě ležela TA kniha! On to místo čistí!

Za nedlouho k nám přišla má kamarádka, která se nám napojovala na situaci, co s Biblí a bylo nám řečeno, že si pro ni někdo do 6 dnů přijde.

A skutečně. Projevila o ni zájem slečna, která se narodila 6.6. a bydlela v Praze 6. Že má prý šestky životě všude a nebojí se jí. Knihu jsme darovali.

Od té doby na půdu zmizela stěna a já mohla kdykoliv na půdu jít. Dokonce se tam tak změnila energie, že jsem tam chodívala ráda a plánovala tam i ateliér.

Komentáře