Uřknutí a jeho působení na náš život

Při rozborech aury, čaker a zdraví často narážím na různé situace nebo podoby lidí, které se nám do aury otisknou a působí na nás. osoby jsou celkem dost dobře zřetelné a dobře se popisují, tak máte možnost poznat dotyčnou osobu, která vám život dělá náročnějším.
Nejčastější ovlivňování je UŘKNUTÍ.
Uřknutí je forma energie, která nám ze života může doslova udělat peklo.
Mnohdy ani nemusíme zpozorovat, že na nás někdo vyslal něco negativního. Dotyčný člověk se s námi směje, podporuje nás, chválí nás, vše je zalité sluncem. Mnohdy vyhledává naší společnost. Ovšem nárazově.
Zajde na kafe, na návštěvu zavolá, má zájem… Cítíme se skvěle, ovšem za chvíli, například po odchodu tohoto člověka ztrácíme energii, chuť něco dělat a jsem jak paralizovaní… Jakto?
Dotyčná osoba v nás nechala otisk uřknutí.
Uřknutí je to, že člověk dělá, říká něco jiného, než si myslí. To znamená, že nám vůbec nepřeje to, že se nám daří, že nám to sluší, že se máme dobře, nebo že máme z něčeho radost. Tiše nám závidí nebo si jednoduše myslí pravý opak.
Tímto na nás vysílá energii, která nás může zablokovat. Přestává se nám dařit.
Typickým příkladem uřknutí je například i to, když rodiče nesouhlasí s výběrem partnera jejich dětí. Nejčastěji to bývají maminky („úžasné“ tchýně, nebo sestry). Před vámi jsou „nejlepší“ kamarádky, které to s vámi myslí dobře a jen opustí váš byt, rozjedou se pomluvy, jak jste neschopná/ý, jak neumíte vařit, jak se neumíte postarat o rodinu, děti, máte hroznou práci, nebo berete peníze za nic a jste doma.. atd… myslím, že mnozí z vás to znají.
Tím se roztáčí ale kolotoč neúspěchu a náročných situací.
Uřknutí je sice nejčastější forma ublížení, ale také jde docela jednoduše neutralizovat. Občas vyprchá sama, občas se ji musí pomoci.
Můžete zpozorovat, že v době, kdy se vám opět začne dařit a jakoby se vše dalo opět do pořádku, naše milá kamarádka, maminka, sestra se přihlásí opět na kafíčko, nebo má nutkavou potřebu nás aspoň slyšet po telefonu… a my v tom lítáme znova.
Tehdy je potřeba zasáhnout  na energetické úrovni a přetnout tyto pouta, zneutralizovat uřknutí a posílit vás samotné.
Komentáře