Vyzrajte nad únavou jednou pro vždy

Každý z nás jistě zažil únavu. Únava má mnoho tváří a dovede být zrádná. Teď tedy  nemyslím únavu z fyzické práce, kdy jste potěšeni z odvedené práce a večer bezmyšlenkovitě padnete do říše snů. Myslím přesněji takovou, která se vás drží a nechce se vás pustit, ať děláte, co děláte. Můžete odpočívat, spát a stejně jste unavení. S únavou přichází zahlcení mnoha myšlenkami, které vše jen prohlubují.

V diagnostikách se s touto únavou setkávám celkem často. Únava může mít mnoho masek. Hlavně ze začátku. Špatná nálada, tloustnutí, workoholismus, špatná organizace času, všední dny, opakující se situace. Ze začátku únavu hodně omlouváme. Jsme unaveni, protože nemáme čas, nemáme pohyb, jíme špatně, nepijeme vodu… Ano to všechno s únavou souvisí. A v mnoha případech je únava skutečně „pouze“ dehydratace nebo nedostatek spánku.

Pak je tady ale také ještě jedna únava. A tato únava často vede k selhání organismu, syndromu vyhoření či depresím.

Co nám chce únava říci?

První, co každého napadne je ZPOMAL!

Opak je pravdou. Impuls zpomal je jen nástroj mozku, jak se udržet ve fázi tak, aby nemusel nic řešit. To totiž nemá moc rád. Zpomalení, odpočinek a nicnedělání nás vysiluje ještě více. Jaké by to bylo, kdybychom vše mohli?Nebyli unaveni???

  • Pokud cítíme, že zpomalit máte, začněte meditovat. A to nemyslím to, že si pustíte nahrávku a jen posloucháte. Ale skutečně se ponořte sami do sebe. O tom ale v jiném článku.
  • Běžte běhat – tím se ponoříte do sebe, začnete pracovat se svým dechem a otevíráte si čakry. Tím dostáváte do sebe energii, která vám únavu vyplaví z těla ven.
  • Sporty obecně mají tento účinek.
  • Malujte – malováním se dá krásně z této fáze života vykreslit
  • Pište – vše, co vás napadne. Co cítíte? Kde to cítíte? Proč to tam je? Komunikujte se sebou i svým tělem.

Napadlo vás se únavy zeptat, proč vás drží? Nechrání vás před něčím?

Já jsem ji měla mnoho dnů, týdnů ba snad pár měsíců. Já osobně jsem se nechtěla vyrovnat s tím, jak rychle vše plyne. Bála jsem se ztráty. Ztráty o milovaného člověka. Toho, že nic přece netrvá věčně.

Každý den překonávám své limity a někdy musím dozrát do určitého bodu, kdy svou „překážku“ pochopím, přijmu, zdolám a uspěji. Někdy to znamená ale i to, že se svého snu či cíle musím na chvíli vzdát.

Naučila jsem se, že když už to vypadá, že to momentálně nezvládnu, vypustím to vyššímu Já nahoru – oni si tam s tím poradí 😉 a řeknu jim, aby mi potřebné informace k naplnění snu či cíle poslali až budu připravena. Tohle je kouzelné rozhodnutí. Tím totiž veškerý tlak uvolníte, smíříte se s tím a pak vás překvapí jak rychle se k vám informace dostanou, nebo přímo daný cíl. Pocity jako jsou očekávání končí většinou zklamáním a smutkem. Což je velice důležité. Po této fázi přichází léčivý déšť v podobě slz. To je jediný způsob, jak se duše sama očišťuje, vyplavuje tím veškeré emoce, které nás skutečně dlouho tíží. Křivdy, nespravedlnost, vztek atd…

Aby ale mohl něco krásného vyrůst, potřebuje úrodná zem i takovýto očistný déšť.

Pokud ale únava trvá i nadále, pak už je zapotřebí jít hlouběji. A to přímo do vrstev aury a čaker. Někdy naše jemnohmotná těla mohou být napadena negativní energií, entitami, černou magií, diskarnáty, separáty a larvami či přivtělenými dušemi.  Vše nás ovlivňuje – naše rozhodnutí, chování, emoce, činy. A vše nám bere energii. Pokud v našem těle neproudí energie tak jak má, tělo je více namáháno a tím i unaveno. Je potřeba vyčistit auru, odvést negativní energii a čakry dobít vysokovibrační energií.

Pomoci si můžete i doma sami – meditací nebo procítěnou modlitbou k průvodci, andělům, Bohu – je jedno s kým budete pracovat.

„Můj Bože, žádám o přerušení veškerých pout, slibů, ve všech životech na všech úrovních a ve všech dimenzích.“

„Můj Bože, žádám tě o odvedení veškerých entit, které mi brání v mém šťastném životě které mi berou energii a sílu. Děkuji“

„Můj Bože, žádám tě o uzavření veškerých tunelů, otvorů do  Astrálu, jiných dimenzí, světů, minulých i paralelních životů, které jsou ke mně namířené, otevřené a které mě jakkoliv ovlivňují.  Žádám o jejich zapečetění ve všech úrovních a časech. Děkuji“

„Můj Bože, žádám tě o zrušení a vyrušení prokletí, žádám, aby bylo přerušeno i se vším, co ho způsobilo. Žádám, aby vše bylo vyčištěno i s otisky a se záznamy. Bože žádám, abys naplnil světlem a láskou všechny osoby a situace, kterých se toto prokletí týká. S láskou děkuji.“

Vše opakujeme několikrát za sebou nejlépe každý den 21 dní.  Procítěně v lásce a s pokorou. 

Necítíte se na to? Nevadí. Očistu mohu udělat za vás pomocí symbolů, kyvadla a automatické kresby více do hloubky.

Chci si objednat očistu

Komentáře